
13:20, 12 червня 2020 р.
На сумському підприємстві виявили коронавірус
Інфекція була виявлена у працівника фармацевтичної фабрики «Кусум Фарм».
У чоловіка раніше коронавірусом перехворіла мати. Він пішов на самоізоляцію через ознаки ГРВІ та повідомив про це своє керівництво. Сумський обласний лабораторний центр провів дослідження і підтвердив у чоловіка COVID-19.
«Усі працівники підприємства також пройшли тести на коронавірус. На даний час більше випадків захворювання не виявлено», — розповів директор Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Володимир Збаражський.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
09:09, 28 травня
21
10:20, 4 червня
27
10:55, 5 червня