Офіційне повідомлення АТ “ Сумський завод “Насосенергомаш” стосовно захворівших COVID-19

Офіційне повідомлення АТ “ Сумський завод “Насосенергомаш” стосовно захворівших  COVID-19, фото-1

Адміністрація підприємства підтверджує факт виявлення випадків зараження COVID-19 у двох співробітників.

Перший випадок зараження виявлений у співробітника, котрий перебував до виявлення в тарифній відпустці. Отримавши негативний результат експрес-тесту, співробітник прибув на робоче місце, де знаходився 1 робочий день (01.06.2020р.). Після проявлення повторних симптомів співробітник більше не з’являвся на робочому місці. Проведений через час розширений тест, на жаль, показав позитивний результат.

Отримавши інформацію щодо підтвердженого випадку зараження, адміністрацією підприємства були встановлені особи, що контактували з хворим. Всі вони були направлені на самоізоляцію, а відповідна виробнича дільниця була зупинена (в строк до 15.06.2020р.). На всіх відповідних робочих місцях, побутових та господарчих приміщеннях були проведені дезінфікуючі заходи по регламентам та при сприянні представників МОЗ України в м. Суми.

Серед працівників, відправлених на самоізоляцію, був виявлений другий випадок підтвердження за результатами експрес-тесту – у рідної сестри першого виявленого хворого. По отриманню даної інформації був розширений перелік співробітників, відправлених на самоізоляцію, і повторно проведені дезінфікуючі заходи.

Станом на 12.06.2020р. інших випадків зараження не виявлено, в т.ч. серед осіб, що контактували з хворими. Підприємство працює в штатному режимі з дотриманням приписів і правил МОЗ України і Головного державного санітарного лікаря України стосовно роботи в період пандемії COVID-19.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі