ОТГ Сумської області отримали «Скриньки здоров’я» для подолання викликів, спричинених Covid-19

Програма «U-LEAD з Європою» спільно з міжнародним благодійним фондом «Карітас Україна» започаткували проект «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19».

У рамках цього проєкту для об’єднаних територіальних громад України були підготовлені скриньки здоров’я «Сильніші разом». Засоби індивідуального захисту та предмети першої необхідності для медичних працівників отримали й громади Сумської області. У списку отримувачів – 36 ОТГ області.

«Навіть для добре підготовлених закладів охорони здоров’я подолати виклики, спричинені COVID-19 – складне завдання. Практика засвідчила, що дефіцит необхідного обладнання та засобів захисту може вплинути на рівень медичної допомоги та безпеку як пацієнтів, так і лікарів. Тому наша спільна задача – зробити громади сильними у боротьбі з пандемією та здоровими», – повідомила керівник Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Марина ЛОБОВА.

У кожному наборі – 440 медичних масок, 30 костюмів біологічного захисту, 8 захисних окулярів, 16 респіраторів, 800 пар медичних рукавичок, 1 безконтактний термометр та засоби для дезінфекції.

Зокрема, у травні цього року Тростянецька міська рада стала учасником проєкту від Міжнародного БФ «Карітас України» в рамках заходів по протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції. І наразі «Скринька здоров’я» надійшла для медичних працівників Тростянецької міської ОТГ.

Новослобідська ОТГ теж отримала дві «Скриньки здоров’я». За надану допомогу щирі слова вдячності висловила голова Новослобідської ОТГ Ольга ГАРКАВЕНКО.

«Краснопільська селищна рада також висловлює щиру подяку за співпрацю та підтримку медичних працівників благодійним організаціям. Загальна вартість переданої благодійної допомоги для потреб Центру первинної медико-санітарної допомоги селищної ради складає 17,6 тис.грн», – повідомив голова Краснопільської ОТГ Юрій ЯРЕМЧУК.

Довідково. Проєкт «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19» реалізує Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», що входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

За матеріалами Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі