Хто з сумчан залишився без води?

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Працівники ТОВ «КК Коменерго-Суми» зранку приступили до заміни стояків холодної та гарячої води в квартирах за адресами: вул. Котляревського, 2/2а; вул. Іллінська, 12/2. У зв’язку з цим водопостачання в будинках буде відключено до завершення робіт.

Фахівці ТОВ «Форекс Плюс» сьогодні працюють за адресами вул. Реміснича, 15; вул. Нижньохолодногірська, 10 – заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах.

ТОВ «КК Сумитехнобудсервіс» проводить регламенті роботи в буд. № 42 на вул. Харківська, – заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі; у буд. № 29 на вул. І. Сірка та в буд. № 10 на вул. Інтернаціоналістів, – заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі.

КП «Сумитеплоенргоцентраль» займається заміною стояків холодної та гарячої води в квартирі за адресою: вул. І. Сірка, 37.

Спеціалісти відділу «Служба 15-80» тримають означені питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі