У СумДУ відбулась онлайн-дискусія «Культура на паузі? Про культурно-мистецьке життя закладів освіти в умовах карантину»

Організатори заходу – Культурно-мистецький центр СумДУ спільно з інформаційно-методичним центром управління освіти і науки Сумської міської ради.

До дискусії були запрошені вчителі мистецьких дисциплін, керівники гуртків і творчих студій, представники закладів культури та позашкільних закладів, організатори мистецьких фестивалів та конкурсів, школярі і студенти – учасники творчих колективів, лауреати мистецьких конкурсів.

У СумДУ відбулась онлайн-дискусія «Культура на паузі? Про культурно-мистецьке життя закладів освіти в умовах карантину», фото-1

Захід пройшов на платформі Google Meet у формі обміну досвідом. Зокрема було обговорено питання, як в умовах карантинних обмежень не втратити системність у заняттях із мистецькими колективами, яким чином вдосконалювати вже набуті навички, які форми і методи роботи зацікавлять і вмотивують вихованців.

Учасники зустрічі у своїх виступах торкнулися особливостей участі творчих колективів у дистанційних фестивалях і конкурсах, перспектив навчання талановитої молоді у місцевих закладах вищої освіти і їх подальшого творчого розитку.

Своїми думками під час онлайн-дискусії поділилися:

  • заступниця директора Сумської спеціалізованої школи № 29 Тетяна Тягленко;
  • педагог-організатор Сумської загальноосвітньої школи № 20 Людмила Остапенко;
  • тренер і постановник танцювального центру «Артес» Анастасія Івершень;
  • заступниця директора Сумського Палацу дітей та юнацтва Лариса Ніколаєнко;
  • керівник вокального колективу КМЦ СумДУ Поліна Гречишкіна;
  • голова міжнародного центру «Світ очима дітей», організатор мистецьких фестивалів, керівник дитячого театру «Глобус» Вікторія Меренкова (м. Запоріжжя);
  • художній керівник КМЦ СумДУ, керівник вокальної студії Ольга Бондаренко; школярі та студенти – учасники творчих колективів «Амелія», «S&P», вокальної студії СумДУ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі