• Головна
  • Сумські пільговики можуть отримати безоплатну стоматологічну допомогу
16:50, 28 травня 2020 р.

Сумські пільговики можуть отримати безоплатну стоматологічну допомогу

Відділ охорони здоров’я роз’яснює порядок надання стоматологічної допомоги пільговій категорії населення Сумської міської об’єднаної територіальної громади в 2020–2022 роках.

Йдеться про надання безоплатної стоматологічної (терапевтичної, хірургічної) допомоги пільговій категорії населення з зареєстрованим місцем проживання на території Сумської міської ОТГ: особам, котрі мають право на державне пенсійне забезпечення; особам з інвалідністю; особам, які мають статус ветерана війни (учасники бойових дій, учасники війни, особи з інвалідністю внаслідок війни, захисники України, добровольці-захисники України) та особам, прирівняним до них, та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (члени сім’ї загиблого (померлого) захисника України (батько, мати, дружина (чоловік), дитина загиблого (померлого) захисника України та інші); особам, які мають статус донора (Почесного донора) крові та (або) її компонентів; особам, які мають статус ветерана праці; особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Сумські пільговики можуть отримати безоплатну стоматологічну допомогу, фото-1

Стоматологічною допомогою пільгова категорія населення може скористатись у КНП «Клінічна стоматологічна поліклініка» в межах затверджених асигнувань, передбачених на відповідний рік (допомога із застосуванням дороговартісних матеріалів (за бажанням пацієнта на підставі його особистої заяви) – згідно з затвердженим тарифом).

Запис на прийом до лікаря для надання безоплатної стоматологічної (терапевтичної, хірургічної) допомоги пільговій категорії населення здійснюється в медичній інформаційній системі або безпосередньо в медичній реєстратурі стоматологічної поліклініки особисто чи за тел.: 66-36-46.

Якщо пацієнт самостійно записувався в медичній інформаційній системі, в день візиту він повинен звернутись до реєстратури, де йому видадуть талон, у якому буде зазначено порядковий номер, дата і час, що був закріплений за ним в медичній інформаційній системі, та амбулаторну картку.

При зверненні до реєстратури пацієнт має пред’явити посвідчення, що підтверджує належність до пільгової категорій осіб. У разі відсутності такого, терапевтична і хірургічна стоматологічна допомога буде надана у відповідності до затвердженого тарифу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...