Особливості врахування доходів для пенсіонерів Сум при призначенні субсидії

Департамент соцзахисту населення звертає увагу, що для розрахунку житлової субсидії з травня 2020 року враховується середньомісячний сукупний дохід осіб за ІІІ – ІV квартали 2019 року. Для пенсіонерів враховуються доходи надані Державною податковою службою за ІІІ – ІV квартали 2019 року, а доходи у вигляді пенсії, надані Пенсійним фондом України – за березень 2020 року.

Якщо ж на момент звернення за призначенням житлової субсидії, особа є непрацюючим пенсіонером, і декларує відсутність в останньому місяці періоду, за який враховуються доходи, інших доходів, крім пенсії, в його середньомісячний сукупний дохід враховується розмір нарахованої пенсії.

Особливості врахування доходів для пенсіонерів Сум при призначенні субсидії, фото-1

Наприклад: з липня по листопад 2019 року включно пенсіонер мав дохід у вигляді плати за здачу земельного паю в оренду, а в грудні лише пенсію, то при розрахунку субсидії в травні 2020 року до сукупного доходу буде враховуватись розмір пенсії за березень 2020 року.

Також передбачено можливість перерахунку субсидії в періоді її отримання за зверненням непрацюючого пенсіонера, якщо розрахунок житлової субсидії проводився з урахуванням отримуваної ним раніше заробітної плати.

Наприклад: в червні 2020 року заявник звертається для переоформлення субсидії у зв’язку із звільненням. Оскільки на момент звернення, крім пенсії, дохід відсутній, то субсидію буде розраховано, виходячи з розміру пенсії за квітень 2020 року.

Для громадян, які самостійно будуть звертатись у червні 2020 року (в т.ч. пенсіонерів), середньомісячний дохід буде враховуватись за ІV квартал 2019 року та І квартал 2020 року, а розмір пенсії – за квітень 2020 року.

Телефони для консультацій 788-888, 0504078199.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі