Реклама
15:06, 21 травня 2020 р.

Що таке таймер поливу?

Реклама

На полив городу та саду витрачається багато часу і сил. Щоб спростити завдання, багато городників купують таймер поливу, пройшовши за посиланням https://vodvor.com.ua/sistemy-poliva/kontrollery/. Цей невигадливий прилад буває декількох видів і випускається самими різними виробниками, але чи так він важливий і корисний на ділянці?

Таймер поливу - це спеціальний прилад, зовні схожий на лічильник для води, який дозволяє віддалено поливати землю за встановленою програмою. Він програмується в залежності від необхідності поливу певної тривалості. Має надійний корпус, водонепроникний. Працює переважно на батарейках, так що навіть в полі, де немає електромережі, можна його застосовувати, але є моделі, що працюють і від електромережі.

Робота таймера поливу проводиться за типом запірного клапана. З одного боку прилад кріпиться до місця подачі води, з іншого до нього приєднується поливний шланг. Коли програма поливу включається, відкривається клапан (як кульовий кран) і вода надходить в шланг. Коли програма поливу закінчується, клапан закривається, і вода перестає надходити.

Важливо!

Залежно від типу таймера поливу, він може мати довгострокове програмування поливу чи ні. Так що це питання важливо уточнювати перед покупкою у продавця.

Види таймерів поливу

Всі таймери для води діляться на 2 великі групи – механічні та електронні. У чому їх відмінності і унікальні особливості: механічний таймер поливу – найпростіший варіант. Його часто використовують для поливу невеликих присадибних територій, коли є можливість його регулювати хоч кожен день. Годинний пристрій тут такий же, як в механічних годинниках. Він працює на пружині і забезпечує постійний полив на виставлений час. Всі зміни вносяться вручну. У нього немає дисплея і можливості програмування на тривалий термін.

Електронний таймер поливу має функцію програмування. Він зручний для великих ділянок, застосування на полях, дачах, віддалених від будинку. Електронний таймер поливу буває з механічним управлінням і з програмним. У першому випадку садівник програмує апарат на тиждень, пі цьому максимальний час поливу на добу становить 2 години. У другому випадку мова йде про досить потужний пристрій, що має до 16 програм! На ньому можна виставляти різні дії і більше того - з одного таймера можна поливати різні рослини, виставляючи для кожної культури певний час зрошення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...