![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
фото
13:00, 22 травня 2020 р.
За минулу добу на Сумщині 32 боєприпаси виявлено та ще 48 знешкоджено
фото
21 травня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження трьох 45 – мм, одного 30 – мм, одного 57 – мм, чотирьох 122 – мм артилерійських снарядів, двадцяти семи 50 мм мінометних мін, восьми вибухників та двох ручних гранат Ф – 1.
Боєприпаси раніше були виявили в Охтирському, Роменському, Липоводолинському та Путивльському районах. Небезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.
Цього ж дня, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про виявлення двох 76 – мм, шести 45 - мм артилерійських снарядів, дев’ятнадцять 50 – мм мінометних мін, однієї ручної гранати Ф- 1 та чотирьох вибухників. Відголоски минулих війн були виявлені в с Вирівка Конотопського району, на відстані 2 км від житлових будинків та в с. Перекопівка на відстані 200 м від осель громадян.
На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
09:54, 25 липня
23
16:45, Вчора
106
09:54, 25 липня
11
10:01, Сьогодні
live comments feed...