Реклама
10:31, 18 травня 2020 р.

Приватний хоспіс Харків

Реклама

Майже кожен з нас стикається з тим, що родичі або батьки почитають хворіти, їх організм дає збій і потребує цілодобового нагляду. Авжеж усі ми бажаємо, щоб батьки жили вічно, але це просто неможливо. Тому треба зробити найбільш комфортні умови для того, щоб батьки якомога довше прожили на цьому світі.

Сьогодні, дуже великий попит мають хоспіси. Приватний хоспіс у Харкові з'явився не так давно, але вже набирає свої обороти популярності. Завдяки посиланню https://pansionat-zabota.com/khospis-kharkov/ви зможете дізнатись більш детальну інформацію про приватний хоспіс у Харкові та при необхідності скористатись послугами закладу.

Хоспіс має вдале розташування. Навколо закладу розкинувся парк. Хворим можна виходити на вулицю та дихати свіжим повітрям. Тут є все, щоб хворі почували себе немов вдома. Спеціалісти пропонують цілий спектр послуг для утримання важких хворих, а також забезпечують психологічною та соціальною підтримкою.

Це медичний заклад пропонує стаціонарне лікування на постійній основі людям, які страждають важкими недугами та невиліковними формами захворювань. Лікарняний режим у хоспісі повністю відсутній. Хворому надається у рази більше свободи, ніж у державних лікарнях.

Основні переваги хоспісу:

  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • цілодобовий догляд;
  • сервіс обслуговування на вищому рівні;
  • гарні умови для перебування в стаціонарі на постійній основі;
  • висококваліфікований персонал;
  • моральна, психологічна та соціальна підтримка хворих.

Заклад має просторі світлі номери з високими показниками комфорту. Гостям закладу дозволено приносити із собою свої улюблені та дорогі серцю речі, чого не можна робити у звичайних лікарнях. У всіх номерах є телевізори. Для лежачих хворих встановлені функціональні ліжка.

Якщо говорити про харчування, то в хоспісі воно є дієтичним, але дуже смачним, як вдома. Хворі будуть почувати себе немов вони приїхали у відпустку, та потрапили у пансіонат з високими показниками якісного обслуговування.

Персонал хоспісу працює 24 години на добу, сім днів на тиждень. Спеціалісти контролюють своєчасне приймання медикаментів, допомагають приймати їжу лежачім та проводять щоденну гігієну хворих. Окрім цього, хворий може у будь-який час отримати необхідні консультації у лікаря, провести бесіду з психологом. Персонал організує дозвілля кожного пацієнта.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...