![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
11:30, 21 травня 2020 р.
На Сумщині викрили «родинний дует» злодіїв
Працівники поліції з‘ясували, що садові будиночки жителів одного з сіл району оббирали двоє місцевих мешканців, батько та син. Об’єктами їх уваги було телевізійне обладнання – TV-тюнери та телевізори. Правоохоронці вилучили викрадене майно та повернули його власникам.
До Кролевецького відділення поліції з заявами про крадіжки звернулись двоє жителів одного з сіл району. Вони розповіли: невідомі злодії за час їх відсутності викрали телеприймачі та тюнери.
В ході оперативно-розшукових заходів в поле зору правоохоронців потрапили двоє місцевих чоловіків – батько та син. У них вдома поліцейські виявили та вилучили викрадене майно обох заявників.
Самі ж зловмисники пояснили свої дії потребою у грошах.
Відносно підозрюваних в поліції відкрили кримінальні провадження за ч.3. ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Відділ комунікації поліції Сумської області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
06:45, 24 липня
7
19:35, 24 липня
5
18:19, Вчора
1
07:50, 21 липня
live comments feed...