• Головна
  • У Сумах «Берегиня» визначила переможців конкурсу «Розкажи про свою маму»
фото
15:10, 19 травня 2020 р.

У Сумах «Берегиня» визначила переможців конкурсу «Розкажи про свою маму»

фото

КУ «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» підбив підсумки конкурсу «Розкажи про свою маму».

Заступник міського голови Альона ДМІТРЄВСКАЯ зазначила, що мета проведення конкурсу – віддати належну шану та вдячність материнській праці. Активність, із якою підтримали ініціативу організаторів конкурсу, засвідчила актуальність теми, а різний вік учасників – те, що мати – найголовніша людина для кожного.

«Конкурс іще раз підтвердив, що мама – найдорожча людина в світі, і скільки б не було людині років, вона хоче говорити про матір, писати вірші, співати пісні», – сказала заступник міського голови.

Директор терцентру Інна ГАЛІЧЕНКО розповіла, що на конкурс надійшло понад два десятки робіт, кожна – особлива та аж до щему зворушлива. До конкурсу охоче долучились і діти і дорослі: наймолодший учасник має лише 5 років, а найстарший – 71 рік. Серед номінацій учасники конкурсу віддали перевагу тій, що стосувалась віршованої поезії. Були серед отриманих робіт і такі, що не вписувались в умови: малюнки та прозові твори. Підбиваючи підсумки в номінації фото, журі не змогло остаточно визначитись поміж двома роботами, тому тут переможців двоє. Серед них – Олексій ЯКУЩЕНКО. Його першого й вітали з перемогою заступник міського голови Альона Дмітрєвская та директор терцентру «Берегиня» Інна Галіченко. Вони побажали чоловіку залишатись соціально активним, розвивати навички фотографування і перемогти ще не в одному творчому конкурсі.

Олексій Якущенко розповів, що мама для нього – друг і перший порадник, а ще підтримка у всіх справах, будь-то фотографування чи співи, чи виступи в жанрі живої скульптури. На конкурс чоловік, потай від матері, відправив останню зі своїх робіт – колаж із фотографій героїні та приготованих нею страв.

Перше місце Олексій розділив із Олександром КОВАЛЬОВИМ. Найкращу «Розповідь про маму», на думку журі, написав Євген БАБИЧ, а «Авторський вірш про маму» – Людмила МИСЛОВСЬКА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...