• Головна
  • До уваги сумчан, які отримують житлової субсидії!
15:10, 19 травня 2020 р.

До уваги сумчан, які отримують житлової субсидії!

Департамент соціального захисту населення Сумської міської ради повідомляє, що мешканцям Сумської міської об’єднаної територіальної громади, які отримували житлові субсидії протягом опалювального періоду 2019-2020 років, автоматично буде проведено перерахунок даної допомоги на наступний  термін з 1 травня 2020 року.

Однак, деяким домогосподарствам для призначення житлової субсидії на наступний термін потрібно буде звернутись із новим пакетом документів (серед таких 3 348 домогосподарств, у яких розмір житлової субсидії в опалювальний період 2019-2020 років був нуль гривень, оскільки вартість житлово-комунальних послуг у межах соціальних нормативів не перевищувала обов’язкового відсотка платежу).

До уваги сумчан, які отримують житлової субсидії!, фото-1

У разі подання заяви протягом травня-червня 2020 року житлова субсидія може бути призначена з травня 2020 року.

Документи для призначення житлової субсидії – це заява та декларація, можна направити шляхом поштового відправлення на адресу департаменту (40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35) або залишити в спеціальній скриньці, яка розташована при вході до адмінбудівлі департаменту (вул. Харківська, буд. 35).

Також заява та декларація на призначення житлової субсидії можуть бути направлені в електронній формі з використанням засобів телекомунікаційних систем (https://subsidii.mlsp.gov.ua/), зокрема з використанням цифрового електронного підпису.

Консультації з цих питань надаються за телефонами департаменту: 787-122, 787-123, багатоканальний номер – 788-888.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...