![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
фото
17:10, 18 травня 2020 р.
На Сумщині затримали браконьєрів-рибалок
фото
Заборонені знаряддя лову та кілька десятків рибин вилучили працівники поліції в ході операції «Нерест» у двох чоловіків на водоймі в селі Княжичі Ямпільського району. Зловмисникам загрожує кримінальна відповідальність.
Працівники сектору реагування патрульної поліції Ямпільського відділення поліції, дізнавшись, що ночами хтось браконьєрським способом та ще й під час нересту добуває рибу на озері у селі Княжичі, вирішили спіймати зловмисників «на гарячому».
Звечора поліцейські влаштували засідку. І під ранок на плесі озера помітили дерев’яний човен та двох людей, які витягали сітки. Зловмисниками, що незважаючи на нерест, сітками ловили ікряну рибу, виявилися місцеві жителі віком 55-ти та 36-ти років. Про те, що вони не вперше займалися незаконним промислом рибних ресурсів, свідчить їх екіпіровка та наявність заборонених засобів лову.
У браконьєрів правоохоронці виявили і вилучили 27 рибин таких видів як товстолоб, короп, щука та карась, а також кілька сіток.
Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.
Відділ комунікації поліції Сумської області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
11:58, 13 липня
12:04, 21 липня
11
13:03, 23 липня
132
16:29, 22 липня
14:17, 15 липня
1
live comments feed...