• Головна
  • Ідеальний будинок для людей похилого віку: як обрати?
Реклама
12:33, 13 травня 2020 р.

Ідеальний будинок для людей похилого віку: як обрати?

Реклама
Ідеальний будинок для людей похилого віку: як обрати?, фото-1

З будинками для людей похилого віку досі існують негативні асоціації. Тим часом ці установи, конкуруючи між собою, пропонують вищі стандарти і жодним чином не нагадують колишні заклади такого типу. На що звернути увагу при виборі пансіону для коханої людини?

Будинки для людей похилого віку, такі як https://pansion24.com, набувають все більшої популярності. Зростає кількість людей, які доживають до старості і потребують допомоги у кожного дня. Їхні родичі стоять перед дилемою: доглядати самостійно або довірити близьку людину фахівцям. Друге рішення для людей похилого віку – не про обов'язкову соціальну ізоляцію та зниження якості життя. Навпаки, це часто приносить користь здоров’ю та психічному стану. За умови, що людина переходить до професійного закладу. Що такий заклад повинен забезпечити?

Повна безпека

Коли ослаблення фізичної та інтелектуальної діяльності більше не дозволяє пенсіонеру функціонувати самостійно, виникає проблема забезпечення його безпеки. І саме це, як правило, визначає влаштування до закладу для людей похилого віку.

Безпека - досить широке поняття, воно включає догляд та медичну допомогу, а також те, як будівля була пристосована до потреб та можливостей людей похилого віку. Стандарт у таких закладах – наявність поручнів в коридорах, великих ліфтів для розміщення інвалідних візків, а також просторих ванних кімнат, пристосованих для інвалідів. Перевагою є дизайн інтер’єру, який полегшує орієнтацію - наприклад, маркування окремих зон шпалерами. Добре, якщо на загальних територіях є моніторинг, а мешканці обладнані сигналізаторами, за допомогою яких вони можуть викликати допомогу.

Цілодобовий професійний догляд

Важливим є те, чи заклад надає цілодобову медичну допомогу, а також має можливість організації допомоги з боку спеціалістів. Персонал повинен включати кваліфікованих медичних працівників, які спеціалізуються на роботі з людьми з деменцією, а також психолога та фізіотерапевта. Ідеал - це система комп'ютерної логістики, яка програмує діяльність окремих співробітників, призначаючи їм конкретні завдання на кожен день і годину. Це полегшує організацію догляду та дозволяє перевірити, хто з ким зайнятий у будь-який час. Перш ніж обрати будинок для людей похилого віку, потрібно дізнатися деталі щодо кваліфікації та кількості персоналу, фахівців по догляду.

Персоналізація догляду

Високий рівень закладу демонструється тим, що кожен з мешканців має індивідуальний план догляду, реабілітації чи терапії, адаптований до свого здоров’я - це особливо стосується людей після інсультів або з хворобою Альцгеймера чи Паркінсона, а також пацієнтів з хронічними недугами. У хорошому закладі є кухня, яка підлаштовує меню під потреби окремих мешканців та готує не тільки здорові, але й привабливі страви. Це важливо, оскільки смачна їжа - одне з небагатьох задоволень у житті багатьох людей старшого віку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...