• Головна
  • Господарський суд Сумської області взято під охорону Службою судової охорони
фото
14:00, 15 травня 2020 р.

Господарський суд Сумської області взято під охорону Службою судової охорони

фото

Сьогодні Господарський суд Сумської області взято під охорону новоствореного Територіального управління Служби судової охорони у Сумській області.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Сумській області полковник Служби судової охорони Володимир Бабич провів інструктаж співробітників, які заступили на службу з охорони та забезпечення безпеки, підтримання громадського порядку в судовій установі. Він звернув увагу підлеглих на необхідність ввічливого ставлення до працівників і відвідувачів суду, а також на дотримання усіх необхідних заходів безпеки під час охорони судової установи, в тому числі під час карантину, який подовжено до 22 травня.

Господарський суд Сумської області став другим по черзі судом, який було забезпечено спеціалізованою охороною.

Голова Господарського суду Олена Резніченко зазначає, що тривалий час українські суди залишались практично не захищеними від проявів насильства. Агресивно налаштовані особи зривали судові засідання, блокували приміщення судів і службові кабінети, тому питання спеціалізованої охорони вже давно нагальне і сьогодні великі надії покладаються на Службу судової охорони.

Як говорить керівник апарату господарського суду Сумської області Ольга Кулібаба, запровадження європейської практики охорони правопорядку спеціалізованим підрозділом є важливим кроком в судовій реформі.

Працівники та працівниці Службової судової охорони матимуть: припиняти прояви неповаги в судах, охороняти приміщення судів та інших установ системи правосуддя, забезпечувати громадський порядок в судах, безпеку учасників судового процесу, особисту безпеку суддів, членів їхніх сімей, а також інших працівників судів, якщо вони того потребуватимуть.

За доброю традицією співробітники Служби охорони усім працівницям суду подарували квіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...