• Головна
  • Особливості протезування передніх зубів
Реклама
17:55, 9 травня 2020 р.

Особливості протезування передніх зубів

Реклама
Особливості протезування передніх зубів, фото-1

Втрата або пошкодження жувального зуба - це така ж серйозна проблема, як і втрата або пошкодження переднього. Однак моляри і премоляри, як правило, не видно при усмішці, тому з їх відновленням часто не поспішають. Чого не можна сказати про фронтальну зону, це дефект в якій відразу ж впадає в очі. Протезування передніх зубів вже давно не проблема, особливо, якщо на прикметі є надійна стоматологічна клініка.

У чому полягають особливості протезування передніх зубів?

Будь-який фахівець прекрасно розуміє, як важлива для людини його посмішка, адже це своєрідна візитна картка, а значить, перше, на що ми звертаємо увагу при зустрічі або знайомстві. Від її краси залежить дуже багато чого: успіх операції, особисті відносини та - найголовніше - психологічний стан її власника. Тому кожен раз, коли лікарі стикаються з необхідністю відновити передній зуб, перед ними постає важливе і складне завдання: швидко й максимально якісно провести процедуру. Протезування переднього зуба потребує не тільки в правильному відтворенні функції, форми і кольору зуба, але і вимагає приділити особливу увагу «рожевої естетики», тобто яснам.

Які бувають способи протезування передніх зубів?

Рівень розвитку сучасних технологій і якість використовуваних матеріалів дозволяють відновлювати втрачені або пошкоджені зуби протягом одного відвідування стоматолога-ортопеда. Однак вибір способу протезування передніх зубів залежить від складності клінічного випадку і мети, яку переслідує пацієнт. Сьогодні в арсеналі засобів стоматолога-ортопеда достатньо видів ортопедичних конструкцій, здатних повернути красу вашої посмішки.

В якому випадку для відновлення передніх зубів використовують вініри?

Якщо проблема полягає в невеликих пошкодженнях в області передніх зубів, таких як тріщини або незначні відколи, а також в тих випадках, коли людину не влаштовують форма і колір фронтальних зубів, доцільно виправляти дефект за допомогою установки керамічних вінірів. Вінір є тонкою порцелянову платівку шириною не більше 0,3 мм, яку фіксують на обточені зуби за допомогою композитного цементу. Сучасні матеріали, з яких виготовляються вініри, дуже міцні, гіпоалергенні і можуть імітувати практично всі відтінки натуральної емалі, а також її прозорість. Сучасні стоматологічні клініки в Україні, в яких проводять протезування передніх зубів за допомогою цієї ортопедичної конструкції, можуть запропонувати установку виниров протягом одного відвідування лікаря. При ретельному догляді подібні керамічні реставрації прослужать своєму власникові не менше десяти років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...