• Головна
  • Підземні та малогабаритні контейнери: які новації чекають сумчан від перевізника сміття ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС»?
11:30, 12 травня 2020 р.

Підземні та малогабаритні контейнери: які новації чекають сумчан від перевізника сміття ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС»?

ТОВ «СЕРВІСРСЕУРС» - підприємство, яке є надавачом послуги з вивезення твердих побутових відходів 54 тисячам мешканцям м. Суми. На їхньому обслуговуванні як і найбільші університети міста, лікарні, заклади освіти, так і приватні організації.

Щоденна плідна праця команди професіоналів у своїй справі дає дієві результати, котрі може помітити кожен сумчанин. Облаштовано за власні кошти 98% контейнерних майданчиків. Впроваджується поетапно система роздільного збору, проводиться просвітницька робота як з населенням, так і з учнями навчальних закладів.

Найближчим часом мешканців чекає поетапне впровадження перших в м. Суми підземних контейнерів, для обслуговування яких було придбано спец техніку, а також впровадження малогабаритних контейнерів для приватного сектору, що значно вплине, як і на ситуацію з поводження з побутовими відходами у місті Суми вцілому, так і на екологію нашого з Вами міста.

ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС» має 13 одиниць спеціалізованої техніки для вивезення твердих побутових відходів, 13 одиниць спеціалізованої техніки для вивезення великогабаритних і ремонтних відходів, гілля та поліетиленових відходів, 1227 контейнерів для збирання та сортування відходів, в тому числі і типу «Дзвін», 8 контейнерів для збору великогабаритних і ремонтних відходів (від 8-16м3). Частина з контейнерів знаходиться на обслуговуванні мешканців міста, 450 з них на матеріально-технічній базі ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС», які в подальшому готові для використання.

ТОВ «СЕРВІСРСУРС» має всі технічні можливості для запуску в повне функціонування своєї сортувальної лінії ,але наразі, враховуюче те, що підприємством обслуговується лише 23% мешканців міста, є недостатня кількість відходів для її повного запуску. Підприємство планує, у разі збільшення території обслуговування, запустити сортувальну лінію, тим самим додати нові робочі місця.

ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС» - підприємство, яке прагне удосконалювати систему поводження з відходами в місті, а найголовніше воно зареєстроване і веде господарську діяльність на території міста Суми, тим самим сплачуючи всі податки на розвиток нашого з Вами міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...