НОВИНИ БЛАГОДІЙНОГО ЗАХОДУ «ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ» від ТОВ «АВІС УКРАЇНА!

НОВИНИ БЛАГОДІЙНОГО ЗАХОДУ  «ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ» від ТОВ «АВІС УКРАЇНА! , Титаренко Нина

Виробник яєць курячих ТОВ «АВІС – УКРАЇНА» повідомляє про новини благодійного заходу «ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ», який стартував 10.04.2020 р. та передбачає спрямування коштів у сумі 1 (одна) гривня з кожного проданого десятка яєць курячих торгових марок «КОСІВЩИНА», «КВОЧКИНО», «КОКОРАЙ», «ЕКАДАР», «ДИТЯЧІ», «ГОСПОДИН ПЕТУХОВЪ» на фінансування заходів по боротьбі з коронавірусом COVID-19 та подолання наслідків пандемії.

Зібрані в рамках вищевказаного доброчинного заходу кошти ТОВ «АВІС – УКРАЇНА» вже спрямувала за цільовим призначенням для фінансування благодійних заходів.

Особливу увагу при розподілі «благодійних» коштів було приділено дитячим лікувальним закладам, а також закладам первинної ланки медичної допомоги в сільських місцевостях. Саме медичні працівники сільських ФАПів та амбулаторій першими «тримають удар», приймаючи потенційних хворих на коронавірус COVID-19.

Зокрема, за рахунок зібраних під час благодійного заходу коштів ТОВ «АВІС - УКРАЇНА» надало благодійну допомогу Сумській обласній дитячій клінічній лікарні у вигляді засобів індивідуального захисту для медичних працівників та витратних медичних матеріалів на загальну суму 277 700 грн.

Надано благодійну допомогу у вигляді комплектів захисного одягу для всіх медичних працівників на загальну суму 238 300 грн. в амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Коровинці Недригайлівського р-ну, смт. Низи Сумського району, селища хотінь Сумського р-ну, с. Василівка Лебединського р-ну, с. Косівщина Сумського р-ну, с. Перехрестівка Сумського р-ну, с. Біловод Роменського р-ну, с. Будилка Лебединського р-ну, у ФАП с. Ястубине Сумського р-ну, у медичні пункти постійного базування с. Малий Вистороп Лебединського району, с. Терни Недригайлівського р-ну, с. Боровенька Лебединського р-ну.

Благодійну допомогу надано також КЗ «Центр інфекційних захворювань та дерматології ім. Красовицьково» в м. Суми (обласна інфекційна лікарня), Недригайлівській центральній районній лікарні в смт. Недригайлів. Вказаним медичним закладам безоплатно передано багаторазові захисні комбінезони та засоби індивідуального захисту (респіратори, екрани для захисту обличчя, захисні окуляри, рукавички, пірометри) для медичних працівників.

Благодійний захід триває!

ТОВ «АВІС - УКРАЇНА» висловлює подяку всім покупцям продукції торгових марок «КОСІВЩИНА», «КВОЧКИНО», «КОКОРАЙ», «ЕКАДАР», «ДИТЯЧІ», «ГОСПОДИН ПЕТУХОВЪ» за участь у благодійному заході та бажає всім міцного здоров’я!

НОВИНИ БЛАГОДІЙНОГО ЗАХОДУ  «ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ» від ТОВ «АВІС УКРАЇНА! , фото-1 НОВИНИ БЛАГОДІЙНОГО ЗАХОДУ  «ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ» від ТОВ «АВІС УКРАЇНА! , фото-2 НОВИНИ БЛАГОДІЙНОГО ЗАХОДУ  «ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ» від ТОВ «АВІС УКРАЇНА! , фото-3 НОВИНИ БЛАГОДІЙНОГО ЗАХОДУ  «ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ» від ТОВ «АВІС УКРАЇНА! , фото-4 НОВИНИ БЛАГОДІЙНОГО ЗАХОДУ  «ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ» від ТОВ «АВІС УКРАЇНА! , фото-5 НОВИНИ БЛАГОДІЙНОГО ЗАХОДУ  «ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ» від ТОВ «АВІС УКРАЇНА! , фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі