Медичні працівники Сум та області отримали партію благодійної допомоги від мережі «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19

Лікувальні заклади Сум та області продовжують отримувати благодійну допомогу для боротьби із пандемією COVID-19.

6 травня 2020 року мережа торговельних центрів «Епіцентр» передала для закладів здоров’я області партію медичних масок, захисних окулярів та спеціальних комбінезонів підвищеного рівня захисту.

За словами представників мережі, їх нещодавно доставили в Україну у складі великої партії гуманітарної допомоги для медзакладів на борту найбільшого та найпотужнішого в світі транспортного літаку Ан-225 «Мрія».

Мережа ТЦ «Епіцентр» із самого початку пандемії зобов’язалась допомагати засобами індивідуального захисту та іншим медичним обладнанням для лікарів та лікарень України. Зокрема, безпосередньо до міської клінічної лікарні компанія передала 1000 захисних костюмів, 350 пар спеціальних силіконових окулярів і 25 тисяч медичних масок.

Крім того, для передачі на обласні та районні лікарні Сумська область отримала ще 65 тис. медичних масок, 850 окулярів і 2550 захисних комбінезонів.

«Епіцентр піклується про здоров’я українців та докладає усіх зусиль, щоб допомогти медикам протистояти поширенню коронавірусу. Ми провели консультації з МОЗ та отримали чіткі рекомендації щодо першочергової необхідності забезпечити засобами захисту наших лікарів. У рамках цієї програми, літаком «Мрія» компанія «Епіцентр К» привезла гуманітарний вантаж для медичних закладів України: 2 млн масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів, які передаються в усі обласні центри країни», — зазначив заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі компанії «Епіцентр К» Володимир Гончаров.

Засоби індивідуального захисту будуть розподілені регіональними Департаментами охорони здоров’я відповідно до потреб медичних закладів областей.

Медичні працівники Сум та області отримали партію благодійної допомоги від мережі «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19, фото-1 Медичні працівники Сум та області отримали партію благодійної допомоги від мережі «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19, фото-2 Медичні працівники Сум та області отримали партію благодійної допомоги від мережі «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19, фото-3 Медичні працівники Сум та області отримали партію благодійної допомоги від мережі «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі