![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
11:00, 7 травня 2020 р.
У Сумах на Баранівці пограбували пенсіонерку
Близько години вистачило оперативникам поліції, аби розшукати і затримати зловмисника, який на території дачного кооперативу пограбував пенсіонерку, відібравши у неї мобільний телефон.
Вчора увечері до голови одного з дачних кооперативів, розташованих в урочищі Баранівка в Сумах звернулася 69-річна жителька обласного центру та розповіла, що десь двадцять хвилин тому невідомий чоловік пограбував її, відібравши мобільний телефон. Голова кооперативу зателефонував на лінію 102 і повідомив про злочин. Працівники кримінальної поліції Сумського відділу поліції, прибувши на місце пригоди у складі слідчо-оперативної групи, поспілкувалися з потерпілою і попросили переглянути кілька фотографій осіб, які раніше вже скоювали грабежі, були судимі, і стоять на обліку в поліції за аналогічні злочини. Переглядаючи фотознімки, жінка за мить упізнала на одному з них свого кривдника, і сказала правоохоронцям, що саме він відібрав у неї мобільний.
Поліцейські, відправившись додому до підозрюваного, застали 36-річного чоловіка вдома – той нещодавно повернувся, і мав при собі мобільний телефон пенсіонерки. Здобуту злочинним шляхом річ поліцейські вилучили.
У поліції відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років. Зловмисника затримано в порядку статті 208 КПК України, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
06:45, 24 липня
7
19:35, 24 липня
5
18:19, Вчора
1
07:50, 21 липня
live comments feed...