Новини компаній
13:00, 7 травня 2020 р.

Здоров'я дорожче

Новини компаній

Коронавірус загострив багато проблем суспільства. Зокрема, в умовах, коли фраза «Здоров'я дорожче» набуває прямого сенсу, багато хто пошкодував, що не має медичної страховки. Українці дуже консервативні в цьому плані, відносяться до послуги з недостатнім ступенем довіри, як і в цілому до страхування.

За словами В'ячеслава Гавриленко, заступника голови правління Страхової компанії ARX і генерального директора компанії ARX Life частка застрахованих (з тих чи інших видів страхування) українців зараз не перевищує 12%.

Здоров'я дорожче, фото-1

"Страхування, на жаль, - не найпопулярніша фінансова послуга. Усвідомлення важливості і зростання цікавості відбуваються повільно, особливо в періоди криз і скорочення доходів населення. Але в міру того, як люди стикаються з реальною роботою страхових компаній, зростає усвідомлений попит на страхування. наприклад, зараз, в весняний період, в пік сезонних загострень респіраторних захворювань, кількість звернень застрахованих по медицині вкрай висока. Наш центр медичного асистансу в середньому обробляє понад тисячу звернень на добу", - говорить Гавриленко.

Страховики дійсно вправно працюють з року в рік-тільки за минулий рік компанії виплатили 3 млрд грн за договорами добровільного медичного страхування. Однак, кажучи про надійність страхової, необхідно обов'язково перевірити, чи достатньо чесно компанія виконує зобов'язання по виплатах.

Ситуація, коли страховик одержує багатомільйонні суми премій, але не здійснює виплати - це не просте везіння. Страхова статистика однакова для всіх компаній-в середньому страховик виплачує 30% від залучених грошей, а у великих компаній - часто більше 50%. А ось коли виплат немає зовсім це свідчить про те, що компанія займається не страхуванням, а ухилянням від оподаткування. І таких на ринку, мінімум, п'ята частина.

Тому, вибираючи страховика, якому ви готові довірити своє здоров'я, обов'язково вивчіть цифри виплат. У великих компаній це відкрита інформація. Згадана компанія ARX, наприклад, в день виплачує своїм клієнтам близько 4 млн грн, і, за даними Нацкомфінпослуг, є абсолютним лідером ринку за результатами 2019 року серед страхових компаній (всього за 2019 рік вона виплатила клієнтам близько 990 млн грн).

Незважаючи на карантин, який ускладнив життя абсолютно всім бізнесам, перший квартал 2020 страхова компанія ARX завершила також успішно, виплативши своїм клієнтам більше 265 млн грн, що на 10% більше, ніж в тому ж періоді 2019 року. Із загальної суми страхових виплат суми виплати фізичним особам склали понад 206 млн грн, де 50 млн гривень припадає на добровільне медичне страхування.

В рамках добровільного медстрахування компанія ще три роки тому запровадила інноваційну послугу -телемедцицину. Це дистанційна медична консультація, і зараз її популярність набирає обертів. У багатьох країнах Західної Європи і США телемедицина давно стала стандартом. І пацієнт має право сам вирішувати, як йому отримати медичну допомогу: відправитися до лікаря особисто або зв'язатися з ним дистанційно (звичайно, якщо мова не йде про екстрених випадках, що вимагають госпіталізації). Завдяки телемедицині, клієнти з різних міст можуть скористатися послугами лікарів брендових клінік і для цього не потрібно їхати за сотні кілометрів.

Будьте уважні до свого здоров'я, довіряючи його тільки перевіреним і надійним компаніям!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...