• Головна
  • Про академічну доброчесність говорили з експертами із Сум, Києва та США
відео
08:16, 4 травня 2020 р.

Про академічну доброчесність говорили з експертами із Сум, Києва та США

відео

30 квітня СумДУ транслював обговорення причин і шляхів боротьби з проявами плагіату, фабрикацій, хабарництва та ін. Спікери дискутували про зародження академічної недоброчесності у сім'ї та школі, відповіли на запитання учнів і студентів.

У розмові брали участь координатор SAIUP Тарас ТИМОЧКО, член НАЗЯВО Артем АРТЮХОВ, CEO Центру освіти впродовж життя Ганна ШВІНДІНА, доцент CLC та Харпер Коледжу Галина ШОГАН, заступниця начальника управління освіти і науки СМР Олена НАЗАРЕНКО, слухачі Малої академії наук України.

Ініціатор і модератор дискусії - Микита КОВАЛЕВСЬКИЙ, студент, співробітник Відділу позанавчальної роботи СумДУ, експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Подія відбулася за сприяння доцента Юрія ЗУБАНЯ та координаторки Медіа-центру СумДУ Марини ОСЮХІНОЇ.

Експерти погодилися, що за результатами події будуть напрацьовані нові спільні проєкти для подолання академічної недоброчесності, у т.ч. у закладах Сумщини. Етер мав 2 частини, обидві зібрали понад 1 тис. переглядів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...