8 головних моментів, на які слід звернути увагу при виборі обмінного пункту

8 головних моментів, на які слід звернути увагу при виборі обмінного пункту, фото-1

1. Сума курсів валют

По-перше, при покупці звертають увагу на ціну конкретної валюти - і це правильно. Навіщо переплачувати, коли можна заощадити? На жаль, сума курсу це ще не все. Також пам'ятайте, що так звані «рекламні» обмінні курси, представлені деякими бюро обміну, наприклад, на сайтах порівняння обмінних пунктів, іноді не відповідають фактичним ціновим умовам, які будуть представлені вам під час транзакції.

2. Як часто оновлюються курси

В обмінних пунктах курс валют в одесі оновлюється на регулярній основі, хоча в деяких це означає, що обмінний курс змінюється кожні 15 секунд, в інших - кожні 30 секунд. Важливо, щоб курс ґрунтувався безпосередньо на котируваннях Forex, в цих випадках ви ігноруєте витрати, що стягуються посередниками, наприклад, банками. В цьому випадку варіант який пропонує обмінник одеса дуже цикавий, тому що ми маємо можливість забронювати необхідну суму за вигідним курсом сідячи дома, а протягом години забрати її в пункті обміну.

3. Скільки та які валюти доступні

Більшість обмінних пунктів пропонують обмін валют одеса найпопулярніших валют: долари США, британські фунти, євро, рублі та швейцарські франки. Проте, варто вибрати такий обмінник, в якому є більше найменувань, ви ніколи не дізнаєтеся, чи не доведеться нам в майбутньому обмінювати, наприклад, рублі, чеські або шведські крони, австралійські або канадські долари, японські ієни або угорські форинти.

4. Який поріг транзакції для обміну валюти

У багатьох обмінних пунктах існує правило, згідно з яким можна обміняти мінімум 100 одиниць іноземної валюти.

5. Стягують чи обмінні пункти комісійні або додаткові комісії за транзакцію?

Деякі установи, що працюють з валютою не беруть комісії. Однак є такі, які додають до 0,2% від вартості угоди. Варто підрахувати, чи буде таке рішення вигідним. Шукайте обмінник одеса, що не додає ніяких додаткових зборів або комісій!

6. Скільки банків обслуговує обмінник

Якщо в обмінному пункті вказано перекладной рахунок в тому ж банку, де у клієнта також є банківські рахунки, вся операція з обміну валюти може зайняти всього декілька хвилин. У разі переказів на рахунки в інших банках час очікування зворотного перекладу залежить від міжбанківських сесій.

Вибір такого обмінного пункту, в якому є рахунок в нашому банку, важливий не тільки з-за тривалості транзакції, а й тому, що переклади в інші банки можуть коштувати дорожче, а виправляння грошей на рахунок в тому ж банку зазвичай безкоштовна.

7. Чи є у обмінного пункту сертифікати

Фінансова достовірність обміну валюти також підтверджується сертифікатами, виданими різними ринковими інститутами. Такі сертифікати присуджуються незалежними установами після виконання ряду умов, таких як оцінка фінансової достовірності або своєчасна оплата зобов'язань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі