На Сумщині керуюча магазином оскаржила штраф у 17 000 грн за порушення карантину

Керуючу одного із магазинів у місті Охтирка було притягнено до відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей), та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17 000 грн, повідомив Сумський апеляційний суд.

Особу було визнано винною в тому, що вона не припинила роботу закладу та здійснювала прийом відвідувачів для продажу товарів. Таким чином, вона порушила вимоги п.п. 3. п. 2 Постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-Co-2». Відповідне рішення прийняв Охтирський міськрайонний суд.

Не погодившись із рішенням суду першої інстанції, жінка подала апеляційну скаргу, в якій просила скасувати рішення суду та закрити провадження у справі. На її переконання, на діяльність магазину не поширюються заборони встановлені Кабінетом Міністрів України. Так як вона здійснює роздрібну торгівлю продовольчими товарами, засобами гігієни, виробами медичного призначення та іншими супутніми товарами, що дозволено Постановою.

Розглянувши матеріали справи, апеляційний суд скасував постанову про притягнення особи до відповідальності, а провадження у справі на підставі п.1 ч.1 ст.247 КУпАП закрив. Таке рішення суд прийняв з огляду на те, що норми п.п. 3 п. 2 вище зазначеної Постанови не поширюються на об’єкти торгового і побутового обслуговування, які здійснюють торгівлю засобами гігієни, виробами медичного призначення. В той же час, стороною обвинувачення не було надано суду доказів, які б свідчили, що особа здійснювала торгівлю товарів, які не відносяться до засобів гігієни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі