Хто і скільки з сумських медиків отримає доплати?

Виконавчий комітет Сумської міської ради затвердив Порядок встановлення та виплати додаткової доплати до заробітної плати працівникам, що задіяні безпосередньо до надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, пише Спецкор.

Це стсосуєтья працівників усіх КНП, що перебувають у підпорядкуванні відділу охорони здоров’я.

Доплата буде за кошти бюджету Сумської міської ОТГ.

Медичним працівникам, що задіяні у безпосередньому лікування хворого, у якого лабораторно підтверджено COVID-19, у стаціонарних умовах доплачуватимуть за фактично відпрацьований час у наступних розмірах:

  • лікарям – 10 тис. грн. на місяць;
  • медичним сестрам – 7 тис. грн. на місяць;
  • молодшим медичним сестрам (за умови перебування у закладі охорони здоров’я більше п’яти пацієнтів на час надання медичної допомоги) – 7 тис. грн. на місяць.

У разі залучення до лікування хворого на коронавірус у стаціонарних умовах лікарів-консультантів чи інших працівників, виплата доплати здійснюватиметься у розмірах, що вказані вище, за фактичний час роботи, проведений з хворим.

У вказаних розмірах і за фактичний час роботи з хворим на коронавірусну інфекцію доплачуватимуть і лікарям, медичним сестрам, лаборантам, фельдшерам-лаборантам, що надають первинну медичну допомогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі