Киснепровід у міській дитячій лікарні Св. Зінаїди у Сумах введено в дію

Про це повідомляє Благодійний фонд «Бізнес - місту».

У присутності представників Штабу бізнесу, директора компанії-виконавця робіт ТОВ «Гольфстрім - Суми», керівництва лікарні, члени комісії Сумської міської ради провели перевірку технічної документації та склали акт прийому виконаних робіт.

Загалом ремонт та відновлення киснепроводу провели у двох відділеннях дитячої лікарні.У відділенні інтенсивної терапії:- облаштовано 10 нових точок приєднання (приліжкові медичні панелі);- відремонтовано 3 точки (приліжкові медичні панелі);- розведено нових кисневих мереж 329 метрів.

У педіатричному відділенні:- облаштовано 18 нових точок підключення;- облаштовано зовнішню рампу під розміщення 6 кисневих балонів!

Загальна вартість робіт – 288 426 грн. Їх оплатив Благодійний фонд «Бізнес - місту».

На черзі – введення в експлуатацію киснепроводу в Центральній міській лікарні.

Киснепровід у міській дитячій лікарні Св. Зінаїди у Сумах введено в дію, фото-1 Киснепровід у міській дитячій лікарні Св. Зінаїди у Сумах введено в дію, фото-2 Киснепровід у міській дитячій лікарні Св. Зінаїди у Сумах введено в дію, фото-3 Киснепровід у міській дитячій лікарні Св. Зінаїди у Сумах введено в дію, фото-4 Киснепровід у міській дитячій лікарні Св. Зінаїди у Сумах введено в дію, фото-5 Киснепровід у міській дитячій лікарні Св. Зінаїди у Сумах введено в дію, фото-6 Киснепровід у міській дитячій лікарні Св. Зінаїди у Сумах введено в дію, фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі