Сумчани можуть підтримати петицію про дозвіл роботи літніх майданчиків при ресторанах та кафе з 12 травня 2020 року

На сайті електронних петицій, адресованих Президенту України, триває збір за дозвіл роботи літніх майданчиків при ресторанах та кафе з 12 травня 2020 року.

«Звертаюсь до Вас від імені сотень тисяч громадян України та десятків тисяч суб’єктів малого та середнього бізнесу, які працюють у сфері HoReCa (індустрії ресторанного та готельного бізнесу, компаній постачальників, виробників обладнання, продуктів харчування, послуг).

Прямо та опосередковано в цій сфері працевлаштовано до 800 тис. українців.

Прошу Вашого втручання, як Гаранта Конституції (ст. 43 Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею…)

Наполягаю, що фінансово-економічні наслідки від карантинних заходів в існуючому вигляді, більш загрозливі для життя і здоров’я українців ніж вірус «COVID-19».

Більшість співробітників з 15 березня перебувають у вимушених відпустках за власний рахунок. Керівники бізнесів фіксують суіциідальні настої та загострення і прояв хронічних та виниклих серцево-судинних, онкологічних, нервових хвороб, інших.

Вже є фактом, що 30% підприємств цієї сфери не відновлять свою роботу, фактично збанкрутують, ця цифра збільшується щодня загрозливими темпами.

Враховуючи викладене, до загального переліку послаблень обмежувальних заходів пропоную додати позицію:

«З 12.05.2020 року дозволити роботу літніх майданчиків при ресторанах та кафе, при умові дотримання всіх заходів безпеки, а саме: контроль при вході; дезінфекції; масочного режиму працівників та відвідувачів; дистанція 1,5-2 м., та інших рекомендацій МОЗ».

Запуск роботи таких літних майданчиків дозволить підтримати малий та середній бізнес України, забезпечить функціонування до 100 тис. робочих місць, створить поштовх для відновлення економіки. З повагою, Юрій Атаманюк», - йдеться у петиції, підтримати яку можна за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі