ЗНО без хвилювань

Соціальні мережі жваво обговорюють «Всеукраїнську школу онлайн» та помилки вчителів в етері. Це, безумовно, результат стресу, такого, як в учнів на зовнішньому незалежному оцінюванні. Суми першими в Україні реалізували проєкт із психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів. Сумський державний університет зміг зробити це між 2-ма карантинами – міським (через захворюваність на ГРВІ та грип) і загальнонаціональним.

Які результати? За даними Українського центру
оцінювання якості освіти, стрес – причина 15-20% помилок на ЗНО й, до того ж, провокує хвороби. Зважаючи на це, 112 учнів 10 шкіл відвідали 6 тренінгів психологічної служби університету (керівник – Парасковія Сахно). Тренувальне ЗНО перенесено, та опитування демонструє, що тренери навчили учнів як подолати страх та впоратися із хвилюванням.

У межах проєкту старшокласники зустрілися з лекторами кафедри управління Ганною Швіндіною, Ларисою Валенкевич, Анастасією Нєшевою. У форматі «Жива книга» викладачі ділилися лайфхаками з тайм-менеджменту, говорили про соціальні проєкти й закордонні стажування. Надихає, що більшість учнів пов'язує майбутнє з рідним містом!

Проєкт організовано відділом позанавчальної роботи СумДУ під керівництвом проректора з науково-педігогічної роботи Олени Король спільно з інформаційно-методичним центром управління освіти і науки Сумської міської ради (директор - Галина Плахотнікова), кафедрою психології, політології та соціокультурних технологій (завідувач - Ніна Світайло), департаментом доуніверситетської освіти та профорієнтаційної роботи СумДУ (директор – Юрій Мерзляков). Зараз триває робота над аналізом і доопрацюванням проєкту для продовження з наступного року.

Фото Студентської медіа-агенції "Studio 16x9"

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1b0ZimXCjhWY-zkVeo5Y_l32cw1dVVXoy?fbclid=IwAR3MrWDU3TP5R6S0DqJ6Z7A0g2yR43qNGNyhCfJOW9vdBe89YA_-r3h_n2k

Фото Групи з бренд-менеджменту та виробництва медіа-контекту СумДУ

https://drive.google.com/drive/folders/11flZuCyR5OTXgwNlu8iQkeLvY7h_ssXJ?fbclid=IwAR0-iC3bWlmAelwS4Xj8yyNW0ZZ_zbsziu6rSoCStbPo2VU_jU7rh5j1YCQ

Микита Ковалевський, автор, проєктний менеджер, студент науково-навчального інституту ФЕМ ім. О. Балацького

https://www.facebook.com/MykytaKovalevskyi

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(8 оцінок)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
2 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі