У Зарічному суді Сум розглянули 27 «карантинних» справ: кому штраф, а кому усне зауваження?

У зв’язку з введенням в Україні карантину через спалах коронавірусу, 17 березня 2020 року ВРУ внесено ряд змін до законодавчих актів, зокрема Кодекс про адміністративні правопорушення доповнено статтею 44-3 про настання відповідальності за порушення правил щодо карантину людей, пише сайт Зарічного суду.

За період з 17 березня 2020 року по 14 квітня 2020 року в провадження суддів Зарічного районного суду м. Суми надійшла 31 справа про притягнення осіб до адміністративної відповідальності за вказаною статтею.

Станом на вечір 14 квітня розглянуто – 27 справ, з яких:

  • на 11 правопорушників накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17 тисяч гривень. 8 правопорушників притягнуті у зв’язку з їх перебуванням у громадських місцях без засобів індивідуального захисту;
  • 1 особа притягнута до адміністративної відповідальності через перебування на вулиці без документів;
  • 1 особа притягнута за те, що нею не було припинено роботу магазину електротоварів в період запровадженого карантину та ще 1 жінку, яка будучи ФОП з роздрібної торгівлі, не припинила роботу кіоску з продажу квітів.
  • 12 справ закрито у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення (здебільшого протоколи були складені на осіб, які не здійснювали вказану у протоколах діяльність, а являлись лише найманими працівниками, тобто такі особи не були суб’єктами правопорушення).

4 справи закрито через малозначність, суд обмежився усним зауваженням.

Розгляд справ відбувався з урахуванням конкретних обставин справи та особи правопорушника.

Нерозглянутими залишаються 4 справи, розгляд яких призначено на 16 та 22 квітня, 08 та 13 травня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі