БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД «ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ»!

БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД «ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ»!, фото-1

З 10 квітня 2020 р. провідним виробником яєць курячих ТОВ «АВІС – УКРАЇНА» розпочато благодійний захід, в рамках якого кошти у сумі 1 (одна) гривня з кожного проданого десятка яєць курячих торгових марок «Косівщина», «КВОЧКИНО», «КОКОРАЙ», «ЕКАДАР», «ДИТЯЧІ», «ГОСПОДИН ПЕТУХОВЪ» спрямовуються на фінансування заходів по боротьбі з коронавірусом COVID-19 та подолання наслідків пандемії.

Товариство опрацьовує напрямки благодійного фінансування, які охоплять задоволення першочергових потреб лікарень у медичному обладнанні, засобах індивідуального захисту медичних працівників, потреби у препаратах для лікування хворих на COVID-19, інші пріоритетні питання.

Орієнтовна тривалість благодійного заходу з 10 квітня 2020 р. по 10 травня 2020 р.

В рамках вказаного благодійного заходу ТОВ «АВІС – УКРАЇНА» вже придбало та передало до Сумської обласної дитячої клінічної лікарні засоби індивідуального захисту та витратні медичні матеріали, а саме респіратори, захисні комбінезони, захисні щитки, захисні окуляри, блоки розчинів до аналізатору електролітів, електроди, реагентні модулі, аплікатори, інші витратні матеріали для медичного застосування на загальну суму 184 000 грн.

ТОВ «АВІС – УКРАЇНА» пропонує покупцям продукції, яка буде реалізовуватись в рамках благодійного заходу, надавати виробнику конкретні пропозиції щодо розподілу зібраних на благодійність коштів. Пропозиції просимо надавати в письмовому вигляді на електронну адресу товариства: [email protected] .

Благодійний захід триває. Лише спільними зусиллями зупинимо пандемію COVID-19!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі