У Сумах обговорювали питання щодо відновлення гарячого водопостачання в оселях споживачів «Котельня Північного промвузла»

Міський голова Олександр Лисенко вимагає, щоб в найкоротший термін було відновлено гаряче водопостачання в оселях споживачів Дирекції «Котельня Північного промвузла».

Відповідне доручення очільника Сум надійшло тепловикам і департаментиу інфраструктури міста під час щопонеділкової апаратної наради.

«У карантин сумчани мають бути забезпечені гарячим водопостачанням. Якщо тариф ТОВ «Сумитеплоенерго» встановлюють та погоджують в НКРЕКП, то Дирекції «Котельня Північного промвузла», – ми. Тому я вимагаю, щоб гаряче водопостачання в оселях споживачів КППВ було відновлене до завершення карантину, а послуги надавались у відповідності до підписаних ними прямих договорів з тепловиками», – підкреслив керманич обласного центру.

У свою чергу заступник генерального директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія Покутня зазначила, що підприємство вжило всіх необхідних заходів для забезпечення гарячою водою споживачів КППВ, котрим було відключено гарячу воду у зв’язку з недостачею у Котельні витрат мережевої води.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
9 добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі