• Головна
  • Сумські студенти стали кращими в міжнародному конкурсі наукових робіт
13:00, 13 квітня 2020 р.

Сумські студенти стали кращими в міжнародному конкурсі наукових робіт

Дві сумські студентки стали переможницями міжнародного конкурсу наукових робіт «Black Sea Science 2020». Цей конкурс щорічно проходить на базі Одеської національної академії харчових технологій за підтримки Міністерства освіти і науки України під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association,у співробітництві з науковим журналом Central European Researchers Journal.

Цього року на конкурсна комісія оцінювала 202 роботи від студентів з України, Франції, Польщі, Греції, Китаю, Македонії, Литви, Словаччини, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Білорусі, Молдови. З них 9 робіт були написані спільно студентами українських та закордонних вишів. За результатами розгляду робіт конкурсною комісією було оприлюднено список переможців.

Студентки факультету економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету Діана Кожемякіна та Владислава Бєляєва отримали перше місце за роботу «Моделювання конкурентноздатних позицій аграрного сектору в регіоні», написану під керівництвом доцентки кафедри економіки та підприємництва СНАУ Надії Пилипенко.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...