Частина Сум мінімум на два місяці залишилась без гарячої води

Частина Сум мінімум на два місяці залишилась без гарячої води, Sumy0542

Дирекція КППВ АТ «Сумське НВО» повідомляє, що на підставі рішення виконавчого комітету Сумської міської ради № 190 від 6 квітня 2020 року «Про закінчення опалювального сезону 2019–2020 рр. в м. Суми» АТ «Сумське НВО» 9 квітня було припинено надання послуг з поставки теплової енергії споживачам.

В зв’язку з масовими відключеннями систем опалення споживачів виникла аварійна ситуація при роботі водогрійного котла КВГМ -100 та відбулося автоматичне відключення котла по аварійному параметру «Зниження витрат теплоносія (мережної води) через котел».

У зв’язку з викладеним, АТ «Сумське НВО» було припинено надання послуг з постачання гарячої води з 10 квітня. У період з 11 по 20 квітня на обладнанні котельні АТ «Сумське НВО» будуть проводитись ремонтнопрофілактичні роботи.

З 21 квітня по 12 червня в зоні надання послуг з постачання гарячої води АТ «Сумське НВО» будуть виконуватися гідравлічні випробування теплових мереж підвищеним тиском на 12 і 16 атмосфер. У період гідравлічних випробувань послуга з постачання гарячої води споживачам надаватися не буде. Орієнтовна дата відновлення надання послуги з постачання гарячої води – 13 червня.

При виникненні аварійних ситуацій споживачів Дирекції КППВ просимо зателефонувати за наступними номерами телефонів:

78-78-00, 78-78-01 – цілодобово; 25-03-98 – з 8:00 до 17:00.

Адміністрація Дирекції КППВ АТ «Сумське НВО»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі