Опалення у Сумах відключать 8 квітня. ОНОВЛЕНО

Опалення у Сумах відключать 8 квітня. ОНОВЛЕНО, Sumy0542

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглянула питання завершення в Сумах опалювального сезону 2019–2020 років.

На початку засідання начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Артур ПЕТРОВ повідомив членів комісії, що згідно з інформацією Сумського обласного центру з гідрометеорології в найближчі три дні очікувана середньодобова температура повітря складатиме 4°С вище нуля, а далі дещо підвищиться: 9 квітня – 6°С тепла, а 10 квітня – 8,5°С вище нуля.

Директор департаменту інфраструктури міста Олександр ЖУРБА нагадав, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 830 опалювальний період закінчується у разі, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує 8°С. Разом із тим, у відповідності до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України 21 липня 2005 року № 630, рішення про закінчення опалювального сезону приймається виконавчим органом міської ради виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО зазначив, що при особистому спілкуванні з керівники теплопостачальних організацій повідомили про велику кількість звернень від споживачів теплової енергії щодо необхідності відключення тепла в житловому секторі міста у зв’язку зі сприятливими погодними умовами.

Своєю чергою в. о начальника відділу охорони здоров’я Олена ЧУМАЧЕНКО висловилась за продовження подачі теплоносія до закладів охорони здоров’я міста, які мають стаціонари та хірургічні відділення.

У підсумку члени комісії вирішили порушити клопотання перед виконавчим комітетом щодо розгляду питання про закінчення опалювального сезону житлового сектору та його соціальних об’єктів на території міста Суми з 8 квітня. Водночас вважають за необхідне продовжити опалювальний сезон у лікувально-профілактичних закладах міста (пологові будинки, дитячі стаціонари, хірургічні відділення де є реанімація, тощо) відповідно до вимог санітарно-температурних норм для вказаних установ з наданням права їх керівникам закінчити опалювальний сезон своїм рішенням (за письмовим зверненням керівника закладу до теплопостачальної організації).

Протокол засідання

Того ж дня на позачерговому засіданні члени виконавчого комітету підтримали рекомендації комісії та ухвалили відповідне рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі