На в’їздах в с. Козацьке, де від коронавірусу померли дві жінки, вставили контрольні пости

Станом на ранок 06.04.2020 року на території Конотопського району зареєстровано 24 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них в с. Козацьке Конотопського району – 18, с. Духанівка Конотопського району – 4, с. Попівка Конотопського району – 1, м. Конотоп – 1.

У зв’язку з епідемічним спалахом на території с. Козацьке Бочечківської ОТГ Конотопського району небезпечної хвороби COVID-19 вживаються заходи по локалізації та ліквідації.

На виконання Протоколу №4 від 31.03.2020 р. спільного засідання комісій з ТЕБ і НС Конотопської райдержадміністрації та Бочечківської сільської ради прийнято рішення закрити село Козацьке на карантин з 31.03.2020 р. з організацією контрольних постів на в’їздах та забороною в’їзду і виїзду із села окрім екстрених служб.

Обладнані три санітарно карантинні пости, де чергують працівники Національної поліції, медичні працівники. Проводиться санітарний огляд транспортних засобів, дистанційне вимірювання температури громадян (водіїв, пасажирів), дезінфекційні заходи.

На території села проводяться щоденні дезінфекційні заходи.

Здійснюється санітарно-освітня робота серед населення з питань профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19 та доведення до населення відповідних пам`яток, інформаційних матеріалів та рекомендацій щодо максимального обмеження фізичних контактів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі