Сумчан просять повідомляти про зміни, які впливають на надання пільг

У департаменті соціального захисту населення наголошують, що мешканці Сумської міської ОТГ мають інформувати про зміну обставин, які впливають на надання пільг у грошовій формі на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу.

Серед обставин, про які необхідно доповісти: зміна місця реєстрації та/або фактичного проживання пільговика або члена його сім’ї; зміни у складі сім’ї (одруження, розлучення, народження дитини, смерті члена сім’ї); зміна характеристик житла (встановлення приладів обліку, зміна переліку отримуваних житлово-комунальних послуг та їх виконавців, тощо); інші обставини, які випливають на надання пільг.

Стосовно вищезазначених змін, на період дії карантину, пільговики можуть скористатись електронним сервісом або шляхом поштового відправлення за адресою: 40035, м. Суми, вул. Харківська, 35.

Письмові повідомлення можна залишити у спеціальних скриньках, які розташовані при вході у адмінбудівлю департаменту.

Окрім того, фахівці зауважують, що суми пільг, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку пільговика, на вимогу департаменту повертаються до державного бюджету. У разі відмови добровільно повернути суму надмірно перерахованої (виплаченої) пільги, питання про її примусове стягнення вирішується у судовому порядку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі