• Головна
  • Герої серед нас: подружжя з Сум 2 години самотужки гасили масштабну пожежу у лісі
відео+фото
18:15, 31 березня 2020 р.

Герої серед нас: подружжя з Сум 2 години самотужки гасили масштабну пожежу у лісі

відео+фото
Герої серед нас: подружжя з Сум 2 години самотужки гасили масштабну пожежу у лісі

Ввечері у неділю, 29 березня, подружжя з Сум Маргарита та Віталій Котови їхали зі своїми доньками машиною по мосту в районі Лучанського кладовища та побачили величезні клуби диму над лісом зі сторони Баранівки (район Блакитних озер).

Відклавши всі свої плани, Маргарита та Віталій вирішили знайти місце займання та викликали пожежних.

«Два раза звонили в пожарную, нам сказали, что 2 машины уже работают и тушат пожар. Но там, где были мы, их не было. Потому, пока младшая дочь спала, старшая присматривала за ней в машине, мы пошли тушить. Туда, где мы тушили, они при нас не приехали» - розповіла у переписці з 0542.ua Маргарита.

Шоковані масштабом пожежі у лісі, вони вирішили не чекати на допомогу, а самотужки боротися зі страшною стихією. Залишивши доньок у безпечному місці на галявині у авто, пара почала гасити полум’я: в хід йшло все, що було під рукою. Із поряд розташованого болота Маргарита набирала воду у пляшки, палицею забивала тліючу траву, в той час як її чоловік Віталій розрубував та розпилював палаючі дерева та лопатою закидував полум’я.

Більше двох годин Маргарита та Віталій провели у лісі серед диму та жару.

«Мы уезжали по темному, на другой стороне дачного массива увидели пожарную машину. Муж общался с ними, рассказал, где еще есть огонь, они сказали, что поедут туда и одна из машин будет караулить всю ночь», - розповіла Маргарита.

Вражаючі та водночас шокуючі кадри з лісної пожежі не залишать нікого байдужими. Вогонь знищив чимало лісу, але невідомо, скільки б ще гектарів могли перетворитися на попіл, якби не мужність та рішучість Маргарити та Віталія. Пишаємося вашим вчинком та висловлюємо вдячність за небайдужість!

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...