• Головна
  • У Сумах штаб бізнесу та БФ «ТЕХНОЛОГІЯ» і «БІЗНЕС - МІСТУ» розпочали відновлення старих і додатково будівництво нових систем подачі кисню у лікарнях
фото
16:02, 31 березня 2020 р.

У Сумах штаб бізнесу та БФ «ТЕХНОЛОГІЯ» і «БІЗНЕС - МІСТУ» розпочали відновлення старих і додатково будівництво нових систем подачі кисню у лікарнях

фото

Як вам відомо, штучне вентилювання легень є необхідним для лікування складних випадків коронавірусу.

Штаб бізнесу разом зі спеціалізованими підприємствами, що мають ліцензії і дозволи для таких робіт, провели інвентаризацію існуючих в лікарнях кисневих мереж. Разом з головними лікарями розробили плани по їх розширенню.

Відновлювальні роботи вже почалися практично в усіх лікарнях. Протягом наступних 15-20-ти днів усі роботи будуть виконані:

Центральна міська лікарня № 1: головний лікар Валентина Домінас, виконавець робіт ТОВ «Хіммонтаж-14», орієнтовна вартість - 340 тис. грн. Вартість всіх робіт оплачує БФ «ТЕХНОЛОГІЯ».

Міська дитяча лікарня Св. Зінаїди: головний лікар Олександр Ємець, виконавець робіт ТОВ «Гольфстрім - Суми». Умови договору і вартість ще погоджуються. Платником буде БФ «БІЗНЕС - МІСТУ».

Обласна інфекційна лікарня: головний лікар Юрій Будніков, орієнтовна вартість - 114 тис. грн, виконавець робіт ТОВ «ДП МедТехСервіс». Платник - БФ «БІЗНЕС - МІСТУ».

Обласна дитяча лікарня: головний лікар Ігор Змисля, виконавець робіт ТОВ «ДП МедТехСервіс» орієнтовна вартість - 134 тис. грн. Платник – БФ «БІЗНЕС - МІСТУ».

Також проводимо інвентаризацію киснепроводів у міських лікарнях №4 та №5, отримавши результати замовимо обладнання та почнемо ремонтні роботи.

Ми свідомо не розділяємо міські і обласні заклади, бо сьогодні два пацієнти обласної інфекційної лікарні з діагнозом СOVID-19 – жителі міста Суми. Ми будемо допомагати усім вказаним вище закладам, бо саме вони борються з поширенням захворювання. Головне – встигнути виконати ці роботи та зробити це якісно.

Підприємства групи компаній «ТЕХНОЛОГІЯ» підготували запас пустих кисневих балонів і готові в будь-який момент поставити ці балони в лікарні для заправки киснем.

Штаб бізнесу буде інформувати вас про проведення робіт в лікарнях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...