Реклама
16:28, 24 березня 2020 р.

Переваги доставки води

Реклама

Не більше ніж 10 років тому можна було зустріти балони з водою і кулери виключно в міжнародних компаніях, проте сьогодні ця особливість поширилася на всі організації. У чому секрет популярності доставки води у Киеві?

Проточна вода не відрізняється високою якістю. Тривалість робочого дня, як правило, становить не менше 8 годин, а це 160 годин на місяць, тобто значну частину часу ми проводимо на роботі. У моменти, коли є бажання зробити перерву, хтось йде в курилку, але ті, хто більш педантичний по відношенню до свого здоров'я, віддає перевагу напоям. У такі моменти колеги можуть обговорити цікаві для них питання за чашкою чаю або кави. Для приготування напоїв, природно перевага віддається очищеній воді з кулера, ніж хлорованій воді з крана. Переваги які доставка води Skandinavia для нас забеспечить:

  • Позитивний імідж для організації в очах клієнтів;
  • Хороший чай або кава - відмінні супутники ділових переговорів для створення довірчої обстановки;
  • Кулер з водою - прекрасний варіант для залу очікування, де кожен клієнт може налити собі стаканчик чистої води або випити запропонований чай \ каву, поки чекає у черзі;
  • Найбільш вагома перевага - це вдячність з боку працівників Вашої організації, які по достоїнству оцінять наявність чистої питної води на роботі як турботу про їхнє здоров'я.

Для забезпечення продуктивної та креативної атмосфери на роботі незамінним помічником виступить чиста натуральна вода. Є пряма залежність між продуктивністю людини та кількістю споживаної води, адже організм, недостатньо забезпечений водою, швидше втомлюється, крім того з'являється дратівливість. Більш того, недолік води в організмі (від 1% на добу) позначається на фізичному стані - головні болі, проблеми із зором, втрата концентрації, погіршення пам'яті.

Незважаючи на величезну кількість переваг, є і деякі недоліки в доставці води, але їх значно менше. Давайте розглянемо їх:

  • Непросто знайти гідну довіри компанію з доставки води, що влаштовує якістю і ціною, тим більше, що в Киеві їх сила-силенна.
  • Важливо, щоб був відповідальний в офісі, який би стежив за доставкою води. Особливу увагу потрібно буде приділити контролю за пляшкою, бо вона є зворотним і в разі втрати, потрібно буде заплатити за неї;
  • Особливу увагу на якість води слід звернути компаніям, пов'язаним з громадським харчуванням (кафе, ресторани та інше).

Додаткові витрати пов'язані з купівлею обладнання та замовленням води, але це можна розглянути і як позитивний момент - вкладення в здоров'я персоналу компанії. Регулярне споживання чистої води призводить до поліпшення самопочуття працівників, зниження рівня захворюваності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...