• Головна
  • У Сумах облаштовують контрольно-пропускні пункти та обмежують в'їзд у місто
фото
15:57, 26 березня 2020 р.

У Сумах облаштовують контрольно-пропускні пункти та обмежують в'їзд у місто

фото
У Сумах облаштовують контрольно-пропускні пункти та обмежують в'їзд у місто

У Сумах у відповідності до рішення виконавчого комітету від 25 березня облаштовують стаціонарні контрольно-пропускні пункти та обмежують в'їзд до міста, пише сайт мерії.

Контрольно-пропускні пункти наразі облаштовують на вул. Роменська (біля розворотного кільця громадського транспорту в районі будинку № 93), вул. Білопільський шлях (в районі будинку № 38), вул. Баранівська (на кінцевій зупинці громадського транспорту), вул. Харківська (в районі розворотного кільця громадського транспорту), вул. Г. Кондратьєва (біля будинку № 189) та пр-ті Курський (біля перехрестя «пр-т. Курський - вул. Брянська»).

Також у відповідності рішення виконкому, пункти обладнають відеокамерами.

Працівники, які чергуватимуть на пунктах матимуть костюмами, масками або респіраторами, рукавичками та дезінфікуючими засобами.

Водії та пасажири, котрі мають намір в'їхати до міста або виїхати з нього повинні мати при собі документи, що посвідчують особу та проживання в Сумах.

Особи, які не проживають в місті, але мають тут нерухомість повинні мати при собі документи, що затверджують їх право власності на нерухомість.

Особам, які не проживають, але працюють в Сумах, необхідно мати при собі довідку з місця роботи.

На контрольно-пропускних пунктах у водіїв та пасажирів транспортного засобу перевірятимуть температуру тіла, проводитимуть санітарний огляд речей, багажу та всього транспортного засобу.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...