• Головна
  • Депутати Сумщини на боротьбу з коронавірусом виділили 28 мільйонів
11:29, 25 березня 2020 р.

Депутати Сумщини на боротьбу з коронавірусом виділили 28 мільйонів

На тридцять четвертій сесії обласної ради сьомого скликання депутати, розглянувши пропозиції Сумської обласної державної адміністрації, своїм рішенням внесли зміни до обласного бюджету на 2020 рік. Згідно з ним, обсяг дохідної і видаткової частини обласного бюджету збільшено за рахунок передачі офіційних трансфертів, а саме субвенції з державного бюджету.

За рахунок зменшення асигнувань у загальній сумі 28 мільйонів гривень по Департаменту соціального захисту населення, Департаменту економічного розвитку і торгівлі, управлінню охорони здоров’я, Департаменту освіти і наукит й за рахунок зміни джерела фінансування по професійно-технічних навчальних закладах, збільшено бюджетні призначення на 28 мільйонів гривень управлінню охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації на здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). Зазначені кошти спрямовано для КНП СОР «Сумська обласна інфекційна клінічна лікарня ім. З.Й. Красовицького», у тому числі 27 мільйонів гривень – капітальні видатки (передача коштів із загального до спеціального фонду (бюджету розвитку).

Субвенції із державного бюджету направлено: на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 28,1 тис. гривень; на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» – 36 744,3тис. гривень, Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації – 3 947,116 тис. гривень, Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації – 32 797,184 тис. гривень,

Також, коштом іншої субвенції з місцевих бюджетів області – 566,221 тис. гривень направлено для виконання заходів у рамках реалізації Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки.

Дохідну і видаткову частини спеціального фонду обласного бюджету збільшено на 3 203,545 тис. гривень.

У межах загального обсягу видатків обласного бюджету здійснено перерозподіл видатків.

За рахунок зменшення видатків у загальній сумі 950 тис. гривень, передбачених на здійснення представництва інтересів місцевих органів влади регіонального рівня у судах, збільшено видатки на 950 тис. гривень для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, у тому числі донесення до громадськості Сумської області інформації про суспільно-важливі дії та рішення обласної влади, зокрема, щодо протидії загрозам життю та здоров’ю громадян, а саме:

– управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації – 450 тис. гривень;

– управлінню охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації – 500 тис. гривень.

У зв’язку зі зміною моделі фінансування закладів охорони здоров’я і запланованим скороченням штатних посад у березні 2020 року для уникнення заборгованості по заробітній платі з нарахуваннями для виплати вихідної допомоги та компенсації за невикористану відпустку працівникам при звільненні, зменшено бюджетні призначення у загальній сумі 3 300,782 тис. гривень у частині власного фінансового ресурсу обласного бюджету, які були передбачені на оплату комунальних послуг та енергоносіїв підпорядкованих закладів, та збільшено на відповідну суму видатки на заробітну плату з нарахуваннями.

За рахунок зменшення обсягу нерозподілених трансфертів з державного бюджету, що утворився за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на 196,3 тис. гривень збільшено видатки на відповідну суму для передачі відповідного міжбюджетного трансферту місцевим бюджетам області.

За рахунок зменшення видатків на 86 628,38 тис. гривень за напрямком «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок субвенції з державного бюджету» збільшено на відповідну суму асигнування по Департаменту фінансів Сумської ОДА в частині коштів субвенції з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету для передачі міжбюджетного трансферту місцевим бюджетам області.

За рахунок зменшення видатків по управлінню інфраструктури Сумської ОДА на 86 628,38 тис. гривень за напрямком «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок субвенції з державного бюджету»; обсягу нерозподілених трансфертів з державного бюджету, що утворився за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах – 86 671,62 тис. гривень. Збільшено видатки на загальну суму 173 300 тис. гривень у частині коштів субвенції з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету для передачі міжбюджетного трансферту місцевим бюджетам області.

Депутати Сумщини на боротьбу з коронавірусом виділили 28 мільйонів, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...