• Головна
  • Сумська обласна дитяча клінічна лікарня: основні напрямки, пріоритети та реорганізація
фото
09:16, 24 березня 2020 р.

Сумська обласна дитяча клінічна лікарня: основні напрямки, пріоритети та реорганізація

фото

Сумська обласна дитяча клінічна лікарня - багатопрофільний лікувальний заклад.14 спеціалізованих стаціонарних відділень за 24 профілями на 375 ліжок та 4 допоміжні служби. Більшість з відділень - єдині в області, зокрема, інфекційно-боксоване, яке надактуально у ситуації пандемії COVID-19.

Директор КНП Сумської обласної ради “Обласна дитяча клінічна лікарня” Ігор Змисля: “До другого етапу реформування ми почали готуватися після спілкування з Олегом Петренком на “Літній школі-2018”. Він розповів про стратегію реформування спеціалізованої медицини і переконав у необхідності змін. Наш заклад - перший в області перетворився на комунальне некомерційне підприємство.

Згідно з рекомендаціями НСЗУ, кабінети поліклініки, приймальні відділення, усі інші служби забезпечено комп'ютерами. Навчаємо медичний персонал.

Для нас найголовнішим є надавати якісну медичну послугу маленьким пацієнтам. Тож основні зусилля направили на хірургічний напрямок. Повністю оновили три операційні - у офтальмологічному, ортопедичному та отоларингологічному відділеннях. Забезпечили новітнім обладнанням лабораторію, встановили сучасний рентген-апарат.

Також пріоритетом для нас є порятунок передчасно народжених дітей, тож відділення інтенсивної терапії обладнано найновітнішою медичною апаратурою - системою тотальної гіпотермії для лікування дитячого церебрального паралічу.

Проведено реорганізацію у самому закладі: зменшили адміністративний апарат, лишили двох заступників головного лікаря. Це зменшило фінансове навантаження. Об’єднали три відділення (пульмонологічне, нефрологічне та кардіологічне) в одне - соматичне.

Ми оцінювали співвідношення кількості немедичного персоналу до медичного. Провели роботу щодо оптимізації кількості немедичних працівників закладів. Цю роботу завершимо до 1 квітня.

Наша лікарня подала пропозиції до НСЗУ на 12 пакетів медичних послуг, які вже підтверджено. Тож очікуємо на підписання договору з НСЗУ”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...