• Головна
  • Придбати захисне покриття за вигідними цінами
Реклама
12:45, 18 березня 2020 р.

Придбати захисне покриття за вигідними цінами

Реклама
Придбати захисне покриття за вигідними цінами, фото-1

Для того, щоб надійно захистити різні поверхні від вологи, перепаду температур та інших несприятливих природних умов, а також дрібних механічних пошкоджень, відкладення солей і цвілі, слід застосовувати особливі лакофарбові покриття, лідером серед яких, безсумнівно, є RAPTOR ™ - двухкомпонентное уретанові покриття, відрізняється особливо підвищену міцність.

Якими ж перевагами володіє захисне покриття Raptor в порівнянні з аналогічними продуктами?

По-перше, простота на всіх етапах експлуатації: і підготовку, і саме нанесення може здійснити будь-який з нас - не потрібні ні спеціальне навчання, ні наявність особливих умов, ні складні апарати (при необхідності ви можете використовувати звичайні кисті).

По-друге, термін експлуатації покриття RAPTOR ™ досить тривалий: піддаючись серйозним випробуванням у вигляді прямого впливу ультрафіолету, особливо низьких і високих температур, підвищеної вологості і т.д., він зберігає практично первозданний вигляд і колір впродовж цілого десятка років. Можемо запевнити - у конкурентів ви не знайдете такого продукту!

По-третє, «Раптор» є воістину універсальним варіантом покриття, завдяки чому знаходить застосування в різних галузях - їх число досягає сотні, і це ще не межа! Адже їм можна обробляти і фасади будівель, і вироби з дерева, і корпусу автомобілів.

По-четверте, захисне покриття RAPTOR ™ відрізняється приголомшливою пластичністю і гнучкістю, а також відсутністю появи тріщин - не дивно, що найпоширенішим застосуванням даного продукту є покриття авто: це чудовий варіант.

По-п'яте, при бажанні ви можете надати RAPTOR ™ той варіант текстури, який необхідний в кожному конкретному випадку - це може бути і стовідсоткова гладкість, і груба щільність.

На які ж поверхні ви зможете наносити захисне покриття RAPTOR ™ (слід зауважити, що будь-яка з них слід попередньо підготувати для процесу згідно з правилами)

  • заґрунтовані метал, алюміній, гальванізована сталь;
  • заводське покриття;
  • склотканина, Склонитка;
  • різні породи деревини;
  • шлакобетон і цемент;
  • поліефірний пресової матеріал.

У вас виникли питання при оформленні замовлення? Зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті телефонами - і ви отримаєте всі необхідні відповіді!

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...