Реклама
11:00, 18 березня 2020 р.

Англійська для дітей

Реклама

Вивчення іноземної мови дає можливість кожній дитині реалізувати свої мрії. Сучасний освітній центр для дітей Playroom - це англомовний садочок, початкова школа та англомовний дитячий клуб, де вивчати англійську мову легко та цікаво. PlayRoom - англійська для дітей тепер доступна і для вашої дитини!

З Playroom у кожної дитини є шанс пізнати нові горизонти і навчитися розуміти світ іноземною мовою. Фахівці створили дружнє англомовне навколишнє середовище для повноцінного розвитку дитини. Метою розробленого способу навчання є використання природних здібностей дитини до вивчення іноземних мов. Він базується на методиці повного занурення дитини в іноземну мову. Дитина вільно спілкується, висловлює думки, потреби та емоції англійською мовою. У дитячому садку Playroom надають величезного значення безперервної мовної освіти.

Під час всього перебування дитини в дитячому садку вихователі використовують тільки і виключно англійську мову. Кожна група має п'ять годин з носієм мови кожен день. Дитина спілкується англійською мовою під час повсякденної діяльності - гри, навчання, їжі, танців або на прогулянці. Ефект: дитина починає природно спілкуватися англійською мовою.

Вихователі стимулюють цікавість дитини і постачають знання, з урахуванням віку, завдяки практичним заняттям відповідно до тем, викладених в навчальній програмі.

Елементи фізики, хімії та біології реалізуються через їх застосування в простих діях, наприклад, заморожування і розморожування води, випічка булочок з дріжджового тіста, годування птахів в зимовий період, або спостереження сезонних змін в природі на прогулянках в найближчому парку.

Рух має велике значення для правильного розвитку дитини. У Playroom дитина має багато можливостей для руху: танець, заняття з акторської майстерності та рухливі ігри.

Важливим моментом дня є щоденна прогулянка, вихід на дитячий майданчик, розташований на території установи Playroom.

Навіть взимку дитина проводить час на вулиці, принаймні, півгодини. На прогулянці дитина спілкується з дітьми по-англійськи, вивчає англійські назви навколишнього його світу. Ці завдання реалізуються вихователями англійською мовою.

Також розвивається літературний смак і звичка до читання через частий і творчий контакт з книгою. Вихователі читають дітям казки та байки англійською мовою, та проводять художні заняття і театральні вистави на основі прочитаних оповідань, спонукаючи дитину до активного засвоєння і творчого використання змісту казки.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...