• Головна
  • У Сумській області немає жодної підтвердженої інформації щодо хворих на коронавірус - ОДА
09:00, 20 березня 2020 р.

У Сумській області немає жодної підтвердженої інформації щодо хворих на коронавірус - ОДА

Станом на вечір 19 березня у Сумській області немає жодної підтвердженої інформації щодо хворих на коронавірус.

У лікувальних закладах області знаходяться 4 особи з підозрою захворювання на COVID-19. У Сумах це 1 жінка 30 років, 1 чоловік 29 років і 1 підліток – 16 років. У Шостці з підозрою на коронавірус знаходиться юнак 19 років. Зараз проводиться обстеження цих осіб, їх стан задовільний.

У регіоні наявні 493 інфекційні ліжка, в тому числі 93 бокси, що розташовані у 16 інфекційних відділеннях районних лікарень та лікарень міста Суми. У медичних закладах 41 ліжко інтенсивної терапії інфекційного профілю. Всього в разі ускладнень в області можуть бути задіяні 2277 ліжок.

Апаратами штучної вентиляції легень забезпечені всі лікарні, їх в закладах 65. Крім того, 97 апаратів знаходяться в резерві. У разі поширення хвороби може знадобитися додатково, за орієнтовними підрахунками, ще 79 апаратів ШВЛ на суму близько 40 млн грн.

Загальна кількість працівників галузі охорони здоров’я, які можуть бути задіяні в разі ускладнення епідситуації, становить 441 особа. Від сьогодні розпочинається онлайн-консультування лікарів Сумської області. Їх консультуватимуть завідувач кафедри інфекційних хвороб, експерти з інфекційних хвороб, анестезіології та інтенсивного лікування.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...