• Головна
  • Пенсіонерам Сум обіцяють своєчасно виплатити кошти під час карантину
10:30, 18 березня 2020 р.

Пенсіонерам Сум обіцяють своєчасно виплатити кошти під час карантину

Органи Пенсійного фонду Сумщини на час карантину не припиняють роботу. Водночас, з огляду на те, що за даними МОЗ саме літні люди потрапляють в зону підвищеного ризику, працівники ПФУ закликають клієнтів тимчасово утриматись від візитів до установ без нагальної потреби

Разом з тим, одержати пенсійні послуги пропонують, скориставшись сучасними сервісами Фонду, що не потребують виходити з дому, або за телефонами гарячих ліній. Документи ж можна надіслати як у сканованому вигляді через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду, так і поштою. Одержати від Пенсійного фонду довідки, документи, відповіді можна також через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду або поштою.

Принагідно роз’яснюємо, що за правом на пенсію за віком можна звернутись впродовж 3-х місяців від дня досягнення пенсійного віку і пенсія буде призначена з дня досягнення пенсійного віку; по інвалідності – впродовж року від дня встановлення (продовження) інвалідності МСЕК, і пенсія буде призначена з дня встановлення інвалідності. За допомогою на поховання – у будь-який час від дня смерті члена сім’ї чи близької особи (буде оформлено разове доручення для виплати допомоги на поховання). Для призначення пенсії за вислугу років документи варто надіслати через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду або поштою, аби пенсія була призначена з дати звернення, за наявності на неї права.

Консультації з питань пенсійного забезпечення можна одержати за телефонами гарячих ліній або надіславши запит поштою чи через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду.

Номери телефонів гарячих ліній, поштові реквізити та відеоінструкцію з реєстрації та користування вебпорталом Пенсійного фонду Ви можете знайти за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...