• Головна
  • Інтернет-позика на рахунок: кого і як кредитують?
Реклама
22:04, 10 березня 2020 р.

Інтернет-позика на рахунок: кого і як кредитують?

Реклама
Інтернет-позика на рахунок: кого і як кредитують?, фото-1

У минулому вам довелося особисто звертатися до кредитної компанії, щоб отримати будь-яку позику. Наразі це вже минуле, адже ви можете подати заявку на отримання кредиту в Одесі терміново та отримати гроші прямо на свій банківський рахунок.

Чи варто брати кредит онлайн?

В даний час взяти кредит в Інтернеті - це, безумовно, найшвидший і найпростіший спосіб отримати необхідні готівкові гроші. Гроші можна отримати негайно, з будь-якою метою та без зайвих формальностей. Тому не дивно, що кредити, що виплачуються в Інтернеті, набирають популярності з кожним роком та є все більше пропозицій.

Позика через Інтернет – як відбувається кредитування?

Позика в Інтернеті - це вид кредиту, доступний повністю через Інтернет. Що це означає? Це означає, що всі формальності, пов’язані з виникненням зобов'язання, можуть бути вирішені віддалено (через Інтернет), тобто без відвідування філії небанківської компанії. Гроші також перераховуються через Інтернет - перерахуванням на банківський рахунок, вказаний у заяві на позику.

Погашення кредитів в Інтернеті також здійснюється дистанційно (на рахунок, наданий кредитною компанією). Такий кредит в Інтернеті може бути погашений одним або декількома внесками (залежно від обраної пропозиції). Найзручніше рішення - це погашення через Інтернет-банкінг. Однак погашення небанківської позики можна також здійснити звичайним переказом, замовленим у відділенні банку чи поштовому відділенні.

Те, що весь процес кредитування здійснюється віддалено, значно спрощує та пришвидшує подання заяви, отримання рішення та грошей, а також погашення зобов’язання. Це безсумнівна перевага всіх кредитів в Інтернеті.

Для кого кредит онлайн?

На відміну від кредиту готівкою, більшість людей можуть отримати небанківський кредит. Однак не всі легко отримають гроші в Інтернеті. Хоча небанківські установи мають менші вимоги, ніж банки, вони пред'являють певні умови, які повинні бути виконані для отримання позики.

Для більшості кредиторів для отримання позики в Інтернеті все, що вам потрібно:

  • мати принаймні 18 років, українське громадянство та повну правоздатність,
  • мати рахунок у національному банку (необхідний для підтвердження вашої особи та зняття коштів),
  • мати хоча б мінімальний кредитний рейтинг і позитивну кредитну історію,
  • мати електронну пошту та активний мобільний телефон.

Варто зазначити, що кредитні компанії, як правило, більш гнучкі в оцінці кредитоспроможності потенційних клієнтів, ніж банки. Тому люди з низькою кредитоспроможністю, не дуже хорошою кредитною мають шанс отримати позитивне рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...