• Головна
  • Сумчани скаржаться, що не можуть пройти флюорографію
16:14, 13 березня 2020 р.

Сумчани скаржаться, що не можуть пройти флюорографію

Сумчани скаржаться на те, що не можуть в обласному центрі пройти флюорографію. Так сумчанин Олег Леонідович написав:

«Маленька історія про те як треба побігати по місту щоб зробити флюорографію. Стикнувся з такою проблемою.За місцем проживання в 5-й міській лікарні кабінет флюорографії не працює вже майже 2-ий тиждень. Про що свідчить об’ява на вході в поліклініку,і скоріш за все ще стільки не буде працювати.Пішов до районної лікарні,категорично відмовили.

В 4-ій міській лікарні взагалі почув саму тупу відмазку(А єслі с вамі чьто-то случітся?)Та йопта,що зі мною може трапитись?Для цього я і прийшов щоб зробити обстеження,і мені потрібен висновок лікаря щоб віддати його за місцем роботи.Коротше кажучи відмовили і тут.

Я не можу зрозуміти,зараз в усьому світі панує COVID-19 В Україні також є інфіковані цим вірусом.Тож чому в нашій державі все робиться через одне місце трохи нижче попереку?Чи у нас тільки показуха того що щось роблять???Вважаю що такі обстеження повинні робити за першим зверненням пацієнта,а не шукати тупі відмазки.А то посідали на своїх апаратах як … на сундуки з золотом».

Днем раніше інший сумчанин Олексій Клочков написав нам про те, що звернувся з цією ж метою в 4-ту поліклініку по вул.Ковпака, 7. Але, за його словами, в поліклініці апарат не працює, в діагностичному центрі приймають не більше 100 чоловік і добове вже завантаження закінчилося. Його не прийняли і направили на флюорографію на вул.Перекопська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...