• Головна
  • У Сумській ОДА вирішували, хто забруднює річку Псел
14:34, 4 березня 2020 р.

У Сумській ОДА вирішували, хто забруднює річку Псел

У Сумах відбулося засідання координаційного комітету з питань екологічної безпеки під керівництвом голови апарату облдержадміністрації Ігоря Кальченкп.

Як повідомила заступник директора Департаменту захисту довкілля та енергетики облдержадміністрації Ірина Кашпур, до Департаменту надійшло звернення щодо незадовільного стану води у річці Псел поряд із с. Старе Село Сумського району. До розгляду звернення Департаментом було залучено Державну екологічну інспекцію у Сумській області та Регіональний офіс водних ресурсів у Сумській області.

Відповідно до інформації Державної екологічної інспекції у Сумській області та протоколу вимірювань БСК5 - кількість кисню, що витрачається на окислення органічних речовин, показників складу та властивостей вод, факт забруднення річки Псел підтверджено. Крім того протяго, результати яких підтвердили вище зазначені висновки.

За словами Ігоря Кальченка, такі показники можуть свідчити про потрапляння недостатньо очищених стічних вод в Псел. Згідно з інформацією Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області, КП «Міськводоканал» є основним забруднювачем цієї річки, оскільки очисні споруди підприємства недостатньо ефективно здійснюють очистку господарсько-побутових стоків через використання застарілої технології очистки та застарілого обладнання.

За підсумками наради було прийнято рішення провести роботу з абонентами, які здійснюють скид стічних вод до очисних споруд, розробки плану реконструкції та переобладнання очисних споруд, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення та контролю за неухильним дотриманням КП «Міськводоканал» Сумської міської ради проєктного та технічного регламентів експлуатації очисних споруд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...